Kredyt oddłużeniowy Wrocław

Oddłużenie poprzez kredyt

Banki mają Ci do zaoferowania różnego rodzaju kredyty. Podstawą są kredyty gotówkowe, o dowolnym zastosowaniu. Możesz więc spożytkować uzyskane pieniądze na zakup sprzętu RTV i AGD, na wymarzone wakacje, ale i na spłatę zobowiązań finansowych, których termin okazuje się naglący. Posiadanie zabezpieczenia w postaci nieruchomości powoduje, że bank może Ci udzielić kredytu hipotecznego. To już produkt celowy, który pozwala na zrealizowanie np. planów zakupu własnego mieszkania czy budowy domu. Ponadto możesz zaciągać kredyty samochodowe, w koncie osobistym, ale i pożyczki poza systemem bankowym. Każdy kredyt obciąża Twoją zdolność. Jeśli nie radzisz sobie ze spłatą długów, kredyt oddłużeniowy może być dla Ciebie dobrym rozwiązaniem. Jakie korzyści przynoszą takie produkty?

  • oddłużanie kredytów sprawiających problemy,
  • oddłużanie chwilówek,
  • zwolnienie zabezpieczenia nieruchomości,
  • uwolnienie się ze spirali zadłużenia,
  • zlikwidowanie ryzyka egzekucji komorniczej.

Długi mogą wynikać z różnych źródeł, w tym z niezapłaconych kredytów i pożyczek czy też z konieczności pokrycia kosztów generowanych przez obciążające Cię odszkodowania komunikacyjne i inne.

Zamiast ogłaszać upadłość konsumencką, w pierwszej kolejności zwróć uwagę na ofertę kredytu oddłużeniowego. Poddaj się profesjonalnej pomocy. Jeśli interesuje Cię kredyt oddłużeniowy, Wrocław jest miastem, w którym możemy Ci pomóc w jego zaciągnięciu.

Złóż wniosek online

Interesują Cię sprawy oddłużania finansowego? Złóż wniosek i otrzymaj dobrą ofertę na kredyt oddłużeniowy od naszych ekspertów.

Na czym polega kredyt oddłużeniowy?

Kredyt oddłużeniowy jest produktem finansowym, który pozwala na pozbycie się wszystkich zobowiązań finansowych, jakie ciążą na Twoim domowym czy firmowym budżecie. Podpisujesz jedną umowę, zaciągasz kredyt oddłużeniowy, a całkowita kwota zobowiązania pokrywa wartość wszystkich pozostałych długów. W efekcie do spłaty pozostaje Ci jeden kredyt oddłużeniowy, udzielony przez jedną instytucję finansową, w przypadku którego miesięczna rata może być niższa od sumy spłacanych dotychczas.

Zwykle oddłużanie osób fizycznych dokonywane jest w momencie, gdy spłata zobowiązań finansowych zaczyna przerastać dłużnika. Jeśli minął już termin uregulowania kredytu gotówkowego czy hipotecznego, najpewniej bank wszczął już wobec Ciebie windykację i wpisał Twoje dane do bazy Biura Informacji Kredytowej. Jeśli opóźnienia nie przekraczają jednak 60 dni, to mamy dla Ciebie ofertę.

Dla osób zadłużonych pożyczki oddłużeniowe są sposobem na pozbycie się długów, a wraz z nimi windykatorów czy widma rozpoczęcia wobec nich egzekucji przez komorników. Oddłużanie kredytów i pożyczek pozwala także na przerwanie okresu naliczania odsetek karnych od przeterminowanych zobowiązań.

Czym różni się kredyt konsolidacyjny i kredyt oddłużeniowy?

O ile kredyty konsolidacyjne są ofertą, z jakiej skorzystasz w bankach, o tyle produkty oddłużeniowe są domeną firm działających poza systemem bankowym. Ich rzeczywiste roczne stopy oprocentowania (RRSO) zwykle różnią się od siebie. Oddłużanie kredytów poza systemem bankowym będzie wiązało się najpewniej z wysokim oprocentowaniem, natomiast kredyt konsolidacyjny może być znacznie tańszy, zaś jego rzeczywista roczna stopa oprocentowania ujmująca wszystkie koszty kredytu – niższa.

Oddłużanie osób fizycznych i zaciąganie kredytów oddłużeniowych nie jest zadaniem prostym. Często zobowiązania takie są nazywane trudnymi kredytami, które udostępniane mogą być pod zastaw nieruchomości z uwagi na wysokie ryzyko ponoszone przez przyznającego środki. Kredyt konsolidacyjny udzielany przez bank ma zupełnie inne zadanie do spełnienia – ma on połączyć ze sobą nieprzeterminowane zobowiązania klienta, wynikające z różnych kredytów i pożyczek zaciągniętych uprzednio. Banki nie konsolidują długów, które stały się już wymagalne.

W celu całkowitego oddłużenia kwota kredytu oddłużeniowego musi ujmować wszystkie długi klienta mające źródło w niespłaconych kredytach, pożyczkach, ale i odszkodowaniach i innych zobowiązaniach finansowych. Nie łatwo jest pozyskać taki kredyt, dlatego zwróć się do nas – zajmą się Tobą specjaliści z działu oddłużanie. Wrocław jest miastem, gdzie możesz uzyskać wymagane informacje dotyczące zobowiązań oddłużeniowych. Bezpłatna analiza sprawy pozwoli nam odpowiedzieć na pytanie, jaki kredyt oddłużeniowy jest Ci w istocie potrzebny.

Skupiamy się na osobach zadłużonych mieszkających we Wrocławiu. Przedstawiona przez nas oferta kierowana jest jednak do klientów, którzy mieszkają poza stolicą Dolnego Śląska, na terenie całego kraju.

Skontaktuj się znami!