Konsolidacja kredytów bez zdolności kredytowej Wrocław

Jak zaciągnąć kredyt lub pożyczkę?

Oferta finansowa w bankach i firmach pożyczkowych działających w sektorze pozabankowym jest szeroka. Jeśli potrzebujesz pieniędzy na dowolne cele konsumpcyjne, czekają na Ciebie kredyty gotówkowe albo zobowiązania finansowe z tytułu kart kredytowych. Na zakup mieszkania zaciągniesz kredyt hipoteczny, ale jeśli chcesz uzyskać szybko pieniądze, możesz zwrócić się o pomoc do firmy pożyczkowej, by dostać chwilówkę. Jeśli chcesz zaciągnąć kredyt gotówkowy czy kredyt hipoteczny w banku, musisz spełnić kilka ważnych warunków:

  • Złożyć wniosek wraz z wymaganymi dokumentami.
  • Mieć odpowiednią zdolność kredytową.
  • Mieć dobrą historię w Biurze Informacji Kredytowej.
  • Spełnić wymagania dotyczące źródła pozyskiwanych dochodów.
  • W odpowiedni sposób zabezpieczyć spłatę kredytu (jeśli jest to wymagane).

Banki muszą spełniać wymagania określone w rekomendacjach wydawanych przez Komisję Nadzoru Finansowego (KNF), a te wskazują, że nie można udzielać tzw. trudnych kredytów, czyli przy niskiej zdolności klienta lub w przypadku, gdy w BIK widnieją negatywne wpisy. Jeśli na domiar złego jesteś dłużnikiem wpisanym do bazy prowadzonej przez Krajowy Rejestr Dłużników, nie dostaniesz pozytywnej decyzji kredytowej. Stanie się tak, gdy nie masz stałych dochodów albo pracujesz jedynie na podstawie ustnej umowy zlecenia. To zbyt niepewne źródło zysku, by kształtowało odpowiednią wysokość zdolności.

W pozyskiwaniu trudnych kredytów może pomóc nasz ekspert. Gwarantujemy profesjonalne podejście do każdego klienta. Jeśli otrzymałeś z banku negatywną decyzję, to znajdziemy inną instytucję, która przyzna Ci środki.

Złóż wniosek online

Możesz złożyć wniosek przez internet, by uzyskać informacje o najlepszych kredytach i pożyczkach, w tym o tym, gdzie obecnie udzielany jest najlepszy kredyt konsolidacyjny.

Czym jest kredyt konsolidacyjny?

W bankach oferowane są różnego rodzaju kredyty, a na szczególną uwagę, w przypadku gdy masz już kilka zobowiązań finansowych, zasługuje kredyt konsolidacyjny. To produkt, który łączy w sobie kilka wcześniejszych kredytów i pożyczek. Oczywiście także i w tym przypadku musisz wykazać się odpowiednią wysokością zdolności kredytowej, by otrzymać realne oferty z banków i liczyć na wydanie pozytywnej decyzji kredytowej.

Kiedy zaciągasz kredyt konsolidacyjny możesz nim spłacić kredyty gotówkowe, kredyty hipoteczne, pożyczki, jak i zobowiązania wynikające z karty kredytowej. Niekiedy możliwa jest spłata chwilówek z wykorzystaniem takiego zobowiązania. Jeśli udzielenie kredytu konsolidacyjnego jest niemożliwe, z uwagi na niską zdolność kredytową lub jej brak, nie musisz załamywać rąk. Pokażemy Ci, jak najłatwiej dostać kredyt konsolidacyjny, przy którym całkowity koszt zobowiązania nie będzie wysoki.

Jak zaciągnąć kredyt konsolidacyjny bez zdolności kredytowej?

Brak zdolności kredytowej w istocie jest przeszkodą w uzyskaniu kredytu konsolidacyjnego, którego rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) jest stosunkowo niska, a okres spłaty zobowiązania odpowiednio długi, by rata miesięczna nie obciążała zanadto Twojej kieszeni. Zasadniczo, kredyt konsolidacyjny w banku nie zostanie Ci udzielony, jeśli masz zbyt niską dla banku zdolność kredytową i negatywne wpisy w Biurze Informacji Kredytowej. Jeśli jednak masz negatywne wpisy w BIK, które dotyczą aktywnych kredytów, ale opóźnienia nie przekraczają 60 dni, to mamy dla Ciebie ofertę.

W celu wybrania takiej oferty, która ma niskie koszty, potrzebujesz pomocy naszego eksperta. Zwróć uwagę, by RRSO było możliwie jak najniższe, a przy tym, by całkowita kwota zobowiązania ujmowała wszystkie zgłoszone do konsolidacji kredyty i pożyczki. Ustal okres spłaty, który będzie sprzyjał obniżeniu miesięcznej kwoty, jaką musisz przeznaczyć na uiszczenie raty kapitałowo odsetkowej.

Skontaktuj się znami!